Foxtrot

1 459 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę ok 21 dni roboczych.

Foxtrot

Foxtrot to najtwardszy w kolekcji piankowy materac stworzony z myślą o osobach o wadze powyżej 80 kg oraz miłośnikach snu na twardszym podłożu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Specjalnie profilowana pianka wysokoelastyczna, posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, dzięki czemu uzyskuje lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz  sprężystości  i  elastyczności.  Otwarto komórkowa  struktura  zapewnia  też przewiewność i  wentylację.  Ze  względu  na  wysoką  odporność  na  odkształcenia dedykowana  jest  dla  osób o wadze powyżej 80 kg lub dla preferujących sen na twardszym podłożu. 7 zróżnicowanych stref twardości, odpowiada potrzebom poszczególnych partii ciała.

foxtrot.png

Wysokość materaca: ok. 19 cm (Hybrid), ok. 20 cm (Italiano)

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Nietypowe rozmiary: obowiązuje cena najbliższego materaca szerszego (max szerokość to 200 cm), przy wzroście długości (max 220 cm) do ceny doliczane jest 10% za każde rozpoczęte 10 cm. Przy zmniejszeniu długości i / lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10 cm

Wkład: Rdzeń materaca wykonany został z wysokoelastycznej pianki HR o gęstości 40kg/m. Poprzeczne nacięcia  wkładu  zapewniają  odpowiednią  cyrkulację  powietrza  oraz  tworzą  7  zróżnicowanych stref  twardość.

Pokrowce:

Hybrid - Niepikowany pokrowiec z dzianiny o bardzo wysokiej gramaturze z dodatkiem elastycznego stretchu gwarantuje doskonałą wentylację i jest odporny na mechacenie. Niewielka waga i wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, rozpinany, pralny w temp. do 60°C.

Hybrid_1583151814.png

Italiano - Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, rozpinany, pralny w temp. do 60°C.

Twardość materaca:

gwarancja na wkład materaca 15 lat, 2 lata na pokrowiec

pokrowiec pralny w 60 stC

materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

dobra wentylacja materaca dzięki wszystym w pokrowiec taśmom 3D

pianka wysokoelastyczna zapewnia właściwe ułożenie ciała i szybką regenerację sił

Produkty powiązane