Nowy Viscostar Zobacz większe

Viscostar

1 494 zł

Dużo
Dużo (10)

Produkt dostępny od ręki!

Viscostar

Materac Viscostar to materac zapewniający komfortowy wypoczynek. Jest połączeniem dobrej jakości, dobrych właściwości ortopedycznych przy jednocześnie niskiej cenie.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Viscostar to materac średniotwardy (H2), który pozwala bowiem niemal idealnie dopasować się do ciała w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, odciążając w tym miejscu zbyt napięte mięśnie i zwiększając do optimum przerwę pomiędzy poszczególnymi dyskami. Zbudowany jest z kilku warstw pianek oddziałujących na siebie. . Pianka Soft Touch, umieszczona na samej górze modelu, pod wpływem temperatury, zmienia swój kształt, idealnie dopasowując się do wagi oraz sylwetki osoby śpiącej. Kolejna warstwa to pianka Eliocell Soft, która to z kolei odpowiada za sprężystość oraz elastyczność materaca. Pianka Eliocell to także znacznie lepsza przewiewność i odporność na wilgoć i temperaturę. To także bezpieczeństwo dla zdrowia całego organizmu, ponieważ jest to produkt wolny od szkodliwego czynnika CFC. Całość łączona jest ekologicznym, bezwonnym oraz bezpyłowym klejem.

Materac Viscostar jest oczywiście wyposażony w pokrowiec typu Algua, który można łatwo ściągać, prać i wirować w temperaturze do 60 st. C. Włókna tkaniny zostały uzupełnione o mikrokapsułki z ekstraktem z alg morskich, aby korzystnie wpływać na kondycję skóry użytkownika. 


Wysokość materaca: ok. 21 cm 

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Wkładpianka termoelastyczna soft touch - 3 cm; piana ELIOCELL Soft - 3 cm; przewiewna piana ELIOCELL Hard o gęstości 28 kg/m3 - 13 cm; siedem stref twardości;

Pokrowiec:

zdejmowany pokrowiec ALGUA, pikowany z włóknem klimatyzującym – gramatura 200 g/m2; na boku wszyty 3D materiał zwiększający przewiewność

Twardość materaca:

gwarancja na wkład materaca 3 lata, 2 lata na pokrowiec

pokrowiec pralny w 60 stC

materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

dobra wentylacja materaca dzięki wszystym w pokrowiec taśmom 3D

pianka wysokoelastyczna zapewnia właściwe ułożenie ciała i szybką regenerację sił

termoelastyczna pianka dopasowująca się do ciała pod wpływem ciepła

materac pakowany próżniowo i rolowany

Produkty powiązane