Mollywell Class Silver

229 zł

Mało
Mało (5)

Produkt dostępny. Wysyłka 2 - 4 dni robocze

Mollywell Class Silver

classsilver

Alternatywą dla zwykłych poduch wypełnionych pierzem są poduszki piankowe. Zapewniają ciału odpowiednie podparcie, co daje możliwość spokojnego snu. Nie wywołują dyskomfortu, dzięki nim można rozpocząć nowy dzień, będąc pełnym siły i energii.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Poduszka piankowa wykonana z elastycznej pianki Visco Foam PNEUMATIC o gęstości 45 kg/m³, wykonana przez producenta materacy MollyFlex. Materiał ten w specyficzny sposób układa się do kształtów ludzkiego ciała, otulając je i zapewniając komfort oraz stabilne wsparcie dla odcinka szyjnego i głowy. Poduszka MOLLYWELL CLASSIC SILVER bardzo precyzyjnie (punktowo) rozkłada nacisk na całej swojej powierzchni. Klasyczny kształt i optymalna wysokość poduszki pozwala na szybką adaptację i komfortowy sen niezależnie od pozycji w jakiej śpimy. Jako produkt medyczny posiada właściwości antyalergiczne, antybakteryjne oraz chroni przed szkodliwymi roztoczami.

Wymiary: 42x72x14 cm

Gwarancja: 2 lata

WkładPianka elastyczna Visco Foam PNEUMATIC, gęstość 45 kg/m³.

Pokrowiec: Pokrowiec wykonano z bawełny jonizowanej srebrem, dzięki czemu poduszka dobrze odprowadza wilgoć i jest antybakteryjna. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temp. 60°C.

gwarancja na wkład 2 lata

pokrowiec pralny w 60 stC

pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

pianka termoelastyczna z pamięcią kształtu

wyrób posiadający status wyrobu medycznego

Produkty powiązane