Mollywell Ergo Silver

229 zł

Dużo
Dużo (8)

Produkt dostępny od ręki!

Mollywell Ergo Silver

ergosilver

Alternatywą dla zwykłych poduch wypełnionych pierzem są poduszki piankowe. Zapewniają ciału odpowiednie podparcie, co daje możliwość spokojnego snu. Nie wywołują dyskomfortu, dzięki nim można rozpocząć nowy dzień, będąc pełnym siły i energii.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Poduszka piankowa wykonana z elastycznej pianki Visco Foam PNEUMATIC o gęstości 45 kg/m³, wykonana przez producenta materacy MollyFlex. Materiał ten w specyficzny sposób profiluje się do kształtów ludzkiego ciała. Stanowi miękką otulinę dla głowy oraz zapewnia komfort i stabilne wsparcie odcinka szyjnego. Poduszka MOLLYWELL ERGO SILVER bardzo precyzyjnie (punktowo) rozkłada nacisk na całej powierzchni. Model ten ma obniżoną środkową część wyprofilowaną pod głowę, natomiast dwa wałki o różnych wysokościach mają zapewnić stabilne wsparcie odcinka szyjnego. Wybór wysokości wałka jest uzależniony od budowy ciała, pozycji w jakiej śpimy i twardości materaca. Jako produkt medyczny posiada właściwości ortopedyczne, jest przyjazny alergikom, neutralizuje bakterie oraz przeciwdziała roztoczom.

Wymiary: 42x68x10/8 cm

Gwarancja: 2 lata

WkładPianka elastyczna Visco Foam PNEUMATIC, gęstość 45 kg/m³.

Pokrowiec: Pokrowiec wykonano z bawełny jonizowanej srebrem, dzięki czemu poduszka dobrze odprowadza wilgoć i jest antybakteryjna. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temp. 60°C.

gwarancja na wkład 2 lata

pokrowiec pralny w 60 stC

pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

pianka termoelastyczna z pamięcią kształtu

wyrób posiadający status wyrobu medycznego

Produkty powiązane