Kołdra Syntetyczna Essa DUO

385 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na wysyłę ok 2 dni robocze.

Kołdra Syntetyczna Essa DUO

Kołdry i poduszki z wypełnieniem syntetycznym są najlepszą alternatywą dla osób skłonnych do alergii. Nie zawierają naturalnego puchu ani pierza, a co za tym idzie nie ma w nich alergenów. Dodatkowo wyroby syntetyczne przeznaczone są do prania w wysokich temperaturach oraz do mechanicznego suszenia, co pozwala na łatwe utrzymywanie kołder w czystości.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

ołdra syntetyczna, antyalergiczna, przeszyta w kratkę i wypełniona silikonowanym włóknem poliestrowym o dużej sprężystości i wytrzymałości. Dzięki pokryciu włókien cieniutką warstwą silikonu, stają się one bardziej miękkie, co sprawia, że kołdra lepiej otula ciało i zapewnia lepszą izolację. Dodatkowo sposób przepikowania umożliwia równomierne rozmieszczenie wsadu wzdłuż linii ciała i ogranicza możliwość jego przemieszczania się. Kołdra DUO składa się z dwóch oddzielnych kołder  - grubszej i cieńszej, połączonych ze sobą odpinanymi napami. Zapewnia to możliwość użytkowania kołder łącznie lub osobno w zależności od wymaganej temperatury pod kołdrą podczas snu. Dzięki połączeniu dwóch kołder powstaje dodatkowa warstwa termoizolacyjna - cieplna przestrzeń, która umożliwia zaliczenie kołdry DUO do wyrobów bardzo ciepłych.

Tkanina: 100% poliester satyna ESSA z ekri lamówką, gramatura 85 g/m2

Wypełnienie: włókno HCS silikonowane o dużej sprężystości i wytrzymałości P98

Konstrukcja: Kołdra przepikowana w kratę z lamóką w kolorze tkaniny, wsad rozmieszczony równomiernie na całej powierzchni

Dostępne kolory:

krem.jpg
Kremowy

Dostępne rozmiary:

155x200 - 0,60 + 0,90 kg włókno HCS silikonowane

200x220 - 0,80 + 1,20 kg włókno HCS silikonowane

Sposób użytkowania:

nie prasować
prac do 95.jpg prać w temp do 60oC
nie chlorować
chemicznie.jpg nie czyścić chemicznie

suszyć w suszarce bębnowej