Marki Jest 16 marek

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • BABYMATEX

  Polski producent tekstyliów dla domu jak i artykułów dziecięcych

 • BED DESIGN

  Z marką Bed Design pracują osoby z pasją i odpowiednimi umiejętnościami, które mają świadomość, że zespół i współpraca jest niezbędna, aby znaleźć się tam, gdzie chcemy dotrzeć.

 • DREWMAX

  Drewmax to polski producent drewnianych mebli z litego drewna bukowego, dębowegoo i sosnowego.

  Drewmax  to firma rodzinna zajmująca się produkcją mebli drewnianych, łóżek z drewna, mająca siedzibę w Białce /koło Makowa Podhalańskiego. Firma powstała w 2006 r., jednak jej początki sięgają kilkunastu lat wcześniej, kiedy nasi rodzice rozpoczęli lokalny, drzewny biznes. Stolarstwo, produkcja mebli z drewna , szachów od lat były powszechne w naszym regionie ze względu na dobry dostęp do surowców, a także fachowców w dziedzinie stolarstwa drzewnego. Do dziś korzystamy z lokalnych dostaw wysokiej jakości drewna litego, z którego produkowane są nasze meble.

 • HEVEA

  Inspiruje nas życie… dlatego nasze produkty kierujemy dla juniorów i seniorów. Oferujemy komfortowe produkty do sypialni małej i dużej. Można je dopasować do każdego pomieszczenia, wieku i rozmiaru. Naturalnie dla zdrowia.

 • HILDING

  Każdy produkt firmy Hilding

  spełnia standardy ergonomiczne, mikroklimatyczne i higieniczne przewyższające oczekiwania przeciętnego użytkownika. Zastosowane rozwiązania są idealnie dopasowane do potrzeb klientów.

 • JANPOL

  Jesteśmy polskim producentem materacy, łóżek, stelaży, poduszek i dodatków do materacy. Janpol to rodzinna firma z polskim kapitałem, której fundamentem są ludzie z pasją. Nasze materace są odpowiedzią na potrzeby Klientów. W swoich produktach łączymy klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi surowcami dostępnymi na rynku.

 • LELU DESIGN

  LELU DESIGN to  firma która, specjalizuje się w produkcji materacy dla dzieci. Nasze produkty są zaprojektowane z myślą o najmłodszych, aby zapewnić im zdrowy i wygodny sen.

 • MAGNIFLEX

  Firma Magniflex buduje swoją jakość przez 60 lat

  W tym czasie zdobyła znaczącą pozycję w dziedzinie zdrowego snu.

  Dobrej jakości odpoczynek wzmacnia umysł. Ta filozofia i misja są pamiętane przez inżynierów podczas projektowania nmateracy.

 • MATERASSO

  Firma Materasso to przede wszystkim zespół profesjonalistów, z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dostarczania Wam wysokiej klasy, komfortowych materaców ortopedycznych, potrzebnych Wam dla zapewnienia sobie zdrowego snu.

 • MATEX

  Firma Multitex poprzez wieloletnie doświadczenia na rynku tekstylnym zgromadziła

  bogatą ofertę produktową. Nieustannie tworzymy z pasją, podążamy za potrzebami Klientów jak i za nowymi trendami panującymi w naszej branży. Cenimy sobie wysoką jakość naszych produktów oraz komfort i potrzeby Klientów. Dzięki zdobytej wiedzy możemy sprostać najwyższym wymaganiom na rynku. Stale wzbogacamy i udoskonalamy nasze kolekcje.

 • MILLOW

  Komfortowe produkty z puchu i pierza to Nasza domena. Jakość Naszych produktów wielokrotnie przewyższa znanych producentów na rynku. Luksusowe kołdry i poduszki to Millow

 • MOLLYFLEX

  Dla Mollyflex dbałość o szczegóły to sztuka.

  Odkryj doświadczenie rzemieślnicze, które wprowadzamy w każdym produkcie, aby zapewnić maksymalny relaks.

  Przede wszystkim jesteśmy ludźmi, więc jesteśmy zobowiązani aby słuchać i realizować potrzeby naszych klientów. Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej jakości snu komfortu i relaksu, a to znacząco podnosi jakość życia. Dlatego zawsze poszukujemy innowacyjnych technologii i naturalnych materiałów, prowadzimy zaawansowane badania  aby włoskie materace w pełni zaspokajały potrzeby naszych klientów na całym świecie.

 • NEW DESIGN

  Nowoczesne łóżka tapicerowane do sypialni – design nie jest dodatkiem, ale integralną częścią projektu

  Marka New Design łączy doświadczenie zebrane w branży wyposażenia wnętrz z zamiłowaniem do pięknych, nowoczesnych mebli. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją – spełniamy się w tym, co robimy, a tam, gdzie jest pasja i poświęcenie dla idei – zawsze tworzą się rzeczy solidne i kunsztowne.

 • PIÓREX

  Od 1945 roku w Swarzędzu przy ulicy Kilińskiego z największą starannością produkowane są wyroby pościelowe. 

 • SEMBELLA

  Materace Sembella od ponad 27 lat zapewniają Polakom

  spokojny, zdrowy sen. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam nieustannie udoskonalać nasze produkty. Nie spoczywamy jednak na laurach i sami również dążymy do doskonałości. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy kodeks dobrych praktyk, który wyraża filozofię marki SEMBELLA.

 • Tartak meble

  Tartak Meble od ponad 120 lat tworzy meble z drewna.

  Technologia zmienia się z czasem, jednak serce firmy to zawsze ludzie kochający drewno.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów