Materace sprężynowe

Materace sprężynowe już od wielu lat gwarantują zdrowy i komfortowy sen. Ich wnętrze składa się w wielu sprężyn, umieszczonych w płóciennych kieszonkach. To właśnie one, niezależnie od siebie zapewniają ciału odpowiednie podparcie i stabilizację – zatem im jest ich więcej, tym lepszy efekt podparcia. Współczesne materace do spania sprężynowe wzbogacone są o dodatkowe warstwy z pianki, zapewniające jeszcze lepsze wsparcie najbardziej obciążonych punktów.
Najtańsze materace sprężynowe wcale nie muszą być niewygodne – współczesne technologie pozwalają na wytworzenie wysokiej jakości produktu w przystępnej cenie. W naszym sklepie oferujemy właśnie takie materace sprężynowe, które zapewnią Ci komfortowy sen. Wśród naszych materacy sprężynowych znajdziesz także materace korekcyjne, spełniające najwyższe standardy.

Materace sprężynowe Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
 • Szybki podgląd
  479 zł 639 zł -25% Produkt dostępny od ręki

  Materac korekcyjny Fandango to materac, który gwarantuje podwyższoną twardość i optymalną elastyczność. Polecany jest osobom o większej wadze lub preferującym sen na nieco twardszym podłożu. Sprężyna kieszeniowa zapewnia idealną elastyczność, a 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje optymalne dopasowanie się materaca do anatomicznej budowy ciała.

  479 zł 639 zł -25%
  Obniżka!
  Bardzo dużo
  Bardzo dużo (10)
 • Szybki podgląd
  509 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do 14 dni.

  Step to materac skonstruowany na bazie sprężyny kieszeniowej. Zapewnia znakomitą elastyczność oraz wsparcie całego ciała. Dodatkowo z każdej strony zastosowaliśmy piankę Flexifoam, która zapewnia doskonałą miękkość. 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje optymalne wsparcie całego ciała i doskonałą regenerację mięśni. 

  509 zł
  Duźo
  Duźo (9)
 • Szybki podgląd
  602 zł 669 zł -10% Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do 14 dni.

  Zorba to materac zbudowany na bazie 7-strefowej sprężyny kieszeniowej gwarantującej idealne wparcie i dopasowanie do anatomicznej budowy ciała. Wszystkie partie ciała są doskonale podparte, a dodatkowa warstwa pianki lateksowej zapewnia niezwykłą sprężystość i elastyczność. Posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne oraz wysoka odporność na...

  602 zł 669 zł -10%
  Obniżka!
  Duźo
  Duźo (9)
 • Szybki podgląd
  862 zł 1 149 zł -25% Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do 14 dni.

  Materac korekcyjny Pasodoble to materac idealny dla osób, które lubią spać na dość twardym podłożu lub potrzebują stabilnego podparcia. Umiejscowiona po jednej stronie materaca mata kokosowa a po drugiej włókno z agawy Sizal powodują jego twardość.

  862 zł 1 149 zł -25%
  Obniżka!
  Średnio
  Średnio (4)
 • Szybki podgląd
  929 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do 14 dni.

  Połączenie sprężyn kieszeniowych i nowoczesnej pianki Velvet Touch utwardzonych warstwą filcu zapewnia zróżnicowane strefy twardości i doskonałe podparcie całego ciała.

  929 zł
  Średnio
  Średnio (4)
 • Szybki podgląd
  1 029 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do 14 dni.

  Tango to materac, który zbudowany został ze sprężyny kieszeniowej. Najbardziej uginają się strefy poddane największemu naciskowi. Komfort podwyższyliśmy, umieszczając po jednej stronie warstwę pianki lateksowej, a po drugiej warstwę pianki HR, które dopasowują się do kształtu ciała i gwarantują kręgosłupowi optymalne wsparcie. 

  1 029 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
 • Szybki podgląd
  1 099 zł Oczekiwanie na dostawę

  Materac bonellowy na ramie drewnianej, z zewnątrz obity tkaniną tapicerską  Może stanowić samodzielne łóżko.

  1 099 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
 • Szybki podgląd
  1 199 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do 30 dni.

  Materac zbudowany ze sprężyny kieszeniowej na ramie drewnianej, z zewnątrz obity tkaniną tapicerską. Może stanowić samodzielne łóżko.

  1 199 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
 • Szybki podgląd
  1 259 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do 14 dni.

  Flamenco to model, w którym zastosowano sprężynę Multipocket. Każda sprężynka pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia na całej powierzchni. Dzięki zastosowaniu sprężyn o różnej twardości stworzono 7 zróżnicowanych stref odpowiadających potrzebom poszczególnych partii ciała. Po jednej stronie materaca zastosowano profilowaną płytę...

  1 259 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
 • Szybki podgląd
  1 549 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do 14 dni.
  Nowy

  Lambada to innowacyjny materac zbudowany na bazie 7-strefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus o wysokości aż 15 cm,

  1 549 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
 • Szybki podgląd
  2 049 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do 14 dni.

  Materac przeciwodleżynowy Makarena to materac zbudowany ze sprężynek typu Multipocket z dwoma stronami twardości. z jednej strony profilowana płyta lateksowa a z drugiej pianka Visco zapewniają niezwykły komfort który spełnia każde oczekiwania.

  2 049 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
 • Szybki podgląd
  2 399 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do 14 dni.
  Nowy

  Electro to nowoczesny, wielofunkcyjny materac hybrydowy łączący zalety materaca sprężynowego i piankowego.

  2 399 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów