Materace sprężynowe

Materace sprężynowe już od wielu lat gwarantują zdrowy i komfortowy sen. Ich wnętrze składa się w wielu sprężyn, umieszczonych w płóciennych kieszonkach. To właśnie one, niezależnie od siebie zapewniają ciału odpowiednie podparcie i stabilizację – zatem im jest ich więcej, tym lepszy efekt podparcia. Współczesne materace do spania sprężynowe wzbogacone są o dodatkowe warstwy z pianki, zapewniające jeszcze lepsze wsparcie najbardziej obciążonych punktów.
Najtańsze materace sprężynowe wcale nie muszą być niewygodne – współczesne technologie pozwalają na wytworzenie wysokiej jakości produktu w przystępnej cenie. W naszym sklepie oferujemy właśnie takie materace sprężynowe, które zapewnią Ci komfortowy sen. Wśród naszych materacy sprężynowych znajdziesz także materace korekcyjne, spełniające najwyższe standardy.

Materace sprężynowe Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
 • Szybki podgląd
  479 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę ok 14 dni roboczych.

  Step to materac skonstruowany na bazie sprężyny kieszeniowej. Zapewnia znakomitą elastyczność oraz wsparcie całego ciała. Dodatkowo z każdej strony zastosowaliśmy piankę Flexifoam, która zapewnia doskonałą miękkość. 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje optymalne wsparcie całego ciała i doskonałą regenerację mięśni. 

  479 zł
  Bardzo dużo
  Bardzo dużo (17)
 • Szybki podgląd
  638 zł Produkt dostępny od ręki

  Materac korekcyjny Fandango to materac, który gwarantuje podwyższoną twardość i optymalną elastyczność. Polecany jest osobom o większej wadze lub preferującym sen na nieco twardszym podłożu. Sprężyna kieszeniowa zapewnia idealną elastyczność, a 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje optymalne dopasowanie się materaca do anatomicznej budowy ciała.

  638 zł
  Bardzo dużo
  Bardzo dużo (13)
 • Szybki podgląd
  650 zł Produkt dostępny od ręki!

  Połączenie sprężyn kieszeniowych i nowoczesnej pianki Velvet Touch utwardzonych warstwą filcu zapewnia zróżnicowane strefy twardości i doskonałe podparcie całego ciała.

  650 zł
  Średnio
  Średnio (5)
 • Szybki podgląd
  668 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę ok 14 dni roboczych.

  Zorba to materac zbudowany na bazie 7-strefowej sprężyny kieszeniowej gwarantującej idealne wparcie i dopasowanie do anatomicznej budowy ciała. Wszystkie partie ciała są doskonale podparte, a dodatkowa warstwa pianki lateksowej zapewnia niezwykłą sprężystość i elastyczność. Posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne oraz wysoka odporność na...

  668 zł
  Duźo
  Duźo (7)
 • Szybki podgląd
  1 029 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę ok 14 dni roboczych.

  Tango to materac, który zbudowany został ze sprężyny kieszeniowej. Najbardziej uginają się strefy poddane największemu naciskowi. Komfort podwyższyliśmy, umieszczając po jednej stronie warstwę pianki lateksowej, a po drugiej warstwę pianki HR, które dopasowują się do kształtu ciała i gwarantują kręgosłupowi optymalne wsparcie. 

  1 029 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
 • Szybki podgląd
  1 048 zł Produkt dostępny od ręki!

  Materac korekcyjny Pasodoble to materac idealny dla osób, które lubią spać na dość twardym podłożu lub potrzebują stabilnego podparcia. Umiejscowiona po jednej stronie materaca mata kokosowa a po drugiej włókno z agawy Sizal powodują jego twardość.

  1 048 zł
  Bardzo dużo
  Bardzo dużo (10)
 • Szybki podgląd
  1 099 zł Oczekiwanie na dostawę

  Materac bonellowy na ramie drewnianej, z zewnątrz obity tkaniną tapicerską  Może stanowić samodzielne łóżko.

  1 099 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
 • Szybki podgląd
  1 199 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę do 30 dni.

  Materac zbudowany ze sprężyny kieszeniowej na ramie drewnianej, z zewnątrz obity tkaniną tapicerską. Może stanowić samodzielne łóżko.

  1 199 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
 • Szybki podgląd
  1 259 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę ok 14 dni roboczych.

  Flamenco to model, w którym zastosowano sprężynę Multipocket. Każda sprężynka pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia na całej powierzchni. Dzięki zastosowaniu sprężyn o różnej twardości stworzono 7 zróżnicowanych stref odpowiadających potrzebom poszczególnych partii ciała. Po jednej stronie materaca zastosowano profilowaną płytę...

  1 259 zł
  Duźo
  Duźo (6)
 • Szybki podgląd
  1 549 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę ok 14 dni roboczych.

  Lambada to innowacyjny materac zbudowany na bazie 7-strefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus o wysokości aż 15 cm,

  1 549 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
 • Szybki podgląd
  2 049 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę ok 14 dni roboczych.

  Materac przeciwodleżynowy Makarena to materac zbudowany ze sprężynek typu Multipocket z dwoma stronami twardości. z jednej strony profilowana płyta lateksowa a z drugiej pianka Visco zapewniają niezwykły komfort który spełnia każde oczekiwania.

  2 049 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
 • Szybki podgląd
  2 398 zł Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę ok 14 dni roboczych.

  Electro to nowoczesny, wielofunkcyjny materac hybrydowy łączący zalety materaca sprężynowego i piankowego.

  2 398 zł
  Na zamówienie
  Na zamówienie (0)
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów