Erebu

1 179 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)

Produkt dostępny Wysyłka ok 14 dni roboczych.

Erebu

Historia materaca Erebu rozpoczyna się tam, gdzie natura łączy się z trwałością i niezawodnością. To materac kieszeniowy o wzmocnionej konstrukcji, którego zalety docenią osoby preferujące sztywniejsze podparcie i te o wyższej wadze, potrzebujące mocniejszego wsparcia.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Do każdego materaca prezenty GRATIS !

Przy zakupie materaca ochraniacz na materac Matex Gratis

Wnętrze materaca Erebu tworzy sprawdzona sprężyna kieszeniowa oraz płyta kokosowa, która usztywnia konstrukcję, ale jednocześnie jest na tyle elastyczna, by nie hamować sprężystości materaca. Kokos to w pełni naturalny produkt, nie wydzielający żadnych szkodliwych toksyn, a występujące w jego włóknach specjalne sole mineralne ograniczają rozwój bakterii – zatem to surowiec bezpieczny dla alergików. Dodatkowo maty kokosowe zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu osoba śpiąca na takim materacu nadmiernie się nie poci, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

Materac Erebu możesz użytkować z obu stron, co znacznie wydłuża jego żywotność. To niezwykle trwały produkt, który nawet po wielu latach użytkowania nie traci swoich pierwotnych właściwości. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących komfortowego i stabilnego podparcia podczas snu. Jak również dla tych, którzy cenią niezawodność i łączność z naturą. Jeżeli jesteś jedną z tych osób – Erebu to materac stworzony dla Ciebie.

Wysokość materaca: ok. 18 cm 

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Wkładsiedmiostrefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie mata kokosowa 2cm

Pokrowiec: Smart to wysokiej jakości miękka i delikatna dzianina. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Pokrowiec rozpinany na zamku. Pokrowiec można prać i wirować w temperaturze 60 st. C, 

Twardość materaca:

gwarancja na materac 5 lat

pokrowiec pralny w 60 stC

materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

sprężyny kieszeniowe 

mata kokosowa, usztywniajaca i utwardzająca konstrukcję  

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

dobra wentylacja materaca

wszyte w pokrowiec uchwyty ułatwiaja podnoszenie i przekładanie

Produkty powiązane