Niobe

959 zł

-20%

1 199 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 1199.00 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)

Produkt dostępny Wysyłka ok 14 dni roboczych.

Niobe

Niobe to multifunkcyjny model, który jest trwały, sprężysty, ale równocześnie niesamowicie wygodny. Z jednej strony zapewnia stabilne i elastyczne wsparcie, z drugiej znowu miękkie otulenie. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Do każdego materaca prezenty GRATIS !

Przy zakupie materaca ochraniacz na materac Matex Gratis

Wnętrze materaca Niobe jest stworzone z doskonale dopasowującej się do ciała sprężyny kieszeniowej. Na każdym metrze kwadratowym materaca znajduje się aż 500 małych sprężyn zamkniętych w materiałowych kieszonkach, które pracują niezależnie i ściśle dopasowują się do kształtu  Twojego ciała. Dodatkowo siedem zróżnicowanych stref twardości gwarantuje dokładne podparcie poszczególnych części ciała, bez względu na pozycję w której śpisz.

Warstwę sprężyn uzupełniają bardzo elastyczne pianki, zwiększające odczucie komfortu. Sprężysta pianka wysokoelastyczna gwarantuje wygodę, stabilne podparcie oraz wysoki stopień oddychalności. Z kolei pianka termoelastyczna znajdująca się z drugiej strony materaca zapewnia efekt delikatnego otulenia poprzez dopasowanie się do kształtów ciała pod wpływem temperatury i obciążenia. Jej struktura sprawia, że ciało nie jest poddawane żadnym naciskom, w efekcie nic nie blokuje krążenia i  organizm jest lepiej ukrwiony.

Dwie zróżnicowane strony materaca zwiększają jego żywotność i pozwalają dopasować go do aktualnych potrzeb i kondycji Twojego ciała. To, którą z nich wybierzesz dzisiaj zależy wyłącznie od Ciebie.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Wysokość materaca: ok. 20 cm 

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Wkładsiedmiostrefowa sprężyna multipocket 500szt/m2, jednostronnie pianka wysokoelastyczna 3cm, jednostronnie pianka termoelastyczna 3cm, 

Pokrowiec: Pokrowiec Tencel wykazuje wysoki stopień oddychalności, doskonale wchłania wilgoć i wydala ją na zewnątrz, tym samym reguluje temperaturę ciała i hamuje rozwój bakterii. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Pokrowiec rozpinany na zamku. Pokrowiec można prać i wirować w temperaturze 60 st. C, 

Twardość materaca:

gwarancja na materac 5 lat

pokrowiec pralny w 60 stC

materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

sprężyny multipocket 500szt/m2

wszyte uchwyty ułatwiające podnoszenie i przekładanie

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

dobra wentylacja materaca

pianka termoelastyczna

pianka wysokoelastyczna

materac pakowany próżniowo i rolowany

materac posiada status wyrobu medycznego I klasy

md-znaczek.jpg

wyrób medyczny

ce-02.jpg

produkty spełniają wymogi unijnych dyrektyw związanych z bezpieczeństwem ochroną zdrowia i środowiska

Produkty powiązane