Hybrid Herbal

2 403 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)

Produkt dostępny Wysyłka ok 21 dni roboczych.

Hybrid Herbal

Materac Materasso Hybrid Herbal zbudowany jest z połączenia pianki lateksowej, pianki herbal ze sprężynami kieszeniowymi.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Do każdego materaca prezenty GRATIS !

Przy zakupie materaca ochraniacz na materac Matex Gratis

Materac Materasso Hybrid Herbal zapewnia wyjątkowe dopasowanie do kształtu ciała dzieki połączeniu dwóch rodzajów pianek, oraz sprężyn kieszeniowych. Pianka lateksowa: wytworzona z naturalnego surowca, odznacza się właściwościami antybakteryjnymi. Materace zawwierające w swojej budowie pianki lateksowe odznaczają się elastycznością, dzięki czemu doskonale dopasowują się do ciała. Pianka Herbal: to nowa, innowacyjna pianka wysokoelastyczna, którą charakteryzuje wytrzymałość na odkształcenia, która gwarantuje idealne rozłożenie masy ciała człowieka. Dodatkowo pianka została nasączona naturalnym olejkiem z rumianku, który charakteryzuje się właściwościami łagodzącymi, przeciwzapalnymi i antybiotycznymi. Sprężyna kieszeniowa charakteryzuje się ty że, każda ze sprężyn, umieszczona w osobnych kieszeniach z tkaniny, ugina się niezależnie od siebie. Gwarantuje to komfort snu i właściwe podtrzymanie kręgosłupa podczas odpoczynku. Materac Hybrid Herbal Materasso posiada także system wentylacji Air Flow, zapewniając odprowadzanie powietrza z rdzenia materaca, minimalizując rozwój drobnoustrojów. W zestawie zdejmowalny pokrowiec Lyocell wykonany z włókna klimatyzującego.

Wysokość materaca: ok. 27 cm 

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Wkładprzewiewna płyta lateksowa; pianka HERBAL z wyciagiem z rumianku; sprezyny kieszonkowe; siedem stref twardosci; dolna warstwa pianka HERBAL z wyciagiem z rumianku; 

Pokrowiec:

Lyocell 3D - pokrowiec pikowany z jednej strony pianka AIRGEL 3 cm. Bazą tej tkaniny jest tutaj celuloza drzewna, która nadaje jej aksamitnie delikatny dotyk, a jednocześnie czyni ją tkaniną bardzo mocną. Materiał doskonale pochłaniający i odprowadzający wilgoć. Dodatkowo celuloza drzewna jest materiałem naturalnie antybakteryjnym, co podwaja bezpieczeństwo użytkowania dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego itp. Całość tkaniny jest przeszywany w atrakcyjny wzór i gęsto pikowana, co wzmacnia uczucie przyjemności podczas snu. Pokrowiec ten można z materaca bardzo łatwo ściągać i prać w temperaturze do 60 st. C.

Twardość materaca:

gwarancja na materac 7 lat

pokrowiec pralny w 30 stC

materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

sprężyny kieszeniowe 

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

dobra wentylacja materaca

pianka lateksowa

materac pakowany próżniowo i rolowany

Produkty powiązane