Kołdra Syntetyczna Zobacz większe
Bardzo dużo
Bardzo dużo (100)

Kołdra Hotelowa Syntetyczna

Kołdry i poduszki z wypełnieniem syntetycznym są najlepszą alternatywą dla osób skłonnych do alergii. Nie zawierają naturalnego puchu ani pierza, a co za tym idzie nie ma w nich alergenów. Dodatkowo wyroby syntetyczne przeznaczone są do prania w wysokich temperaturach oraz do mechanicznego suszenia, co pozwala na łatwe utrzymywanie kołder w czystości.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zamówienia minimum na 5szt danego rozmiaru.  Potrzebujesz inną ilość napisz na biuro@materacykowo.pl prześlemy ofertę.

Kołdra syntetyczna, antyalergiczna pokryta tkaniną typu mikrofaza, która składa się  mikrowłókien o wysokiej  wytrzymałości, trwałości i odporności na spieranie nawet przy wielokrotnym praniu. Tkanina niezwykle miękka  i przyjemna w dotyku, oddychająca – paroprzepuszczalna.  Dzięki swojej strukturze stanowi barierę dla roztoczy, kurzu, bakterii i grzybów. Użyta do produkcji wyrobów  pościelowych nie powoduje alergii i podrażnień skóry. Zastosowane włókno kanalikowe jako wypełnienie charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwości termoizolacyjnych. Dzięki pokryciu włókien cieniutką warstwą silikonu, stają się one bardziej miękkie, co sprawia, że kołdra lepiej otula ciało. Dodatkowo sposób przepikowania umożliwia równomierne rozmieszczenie wypełnienia wzdłuż linii ciała i ogranicza możliwość jego przemieszczania się.

Tkanina: typu mikrofaza z lamówką w kolorze tkaniny, dzięki swojej strukturze stanowi barierę dla roztoczy i kurzu. Tkanina paroprzepuszczalna. 100% Poliester

Wypełnienie: włókno HCS silikonowane o dużej sprężystości i wytrzymałości P98

Konstrukcja: Kołdra przepikowana w kratę, wsad rozmieszczony równomiernie na całej powierzchni

Dostępne kolory:

krem.jpg
Biały

Dostępne rozmiary:

135x200 - 0,90 kg włókno HCS silikonowane

155x200 - 1,00 kg włókno HCS silikonowane

Sposób użytkowania:

nie prasować
prac do 95.jpg prać w temp do 95oC
nie chlorować
chemicznie.jpg nie czyścić chemicznie

suszyć w suszarce bębnowej