Estrada

1 699 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)

Produkt dostępny. Wysyłka 8 - 14 dni roboczych

Estrada

Estrada to materac dedykowany osobom preferującym twardy, stabilny typ podłoża. Dzięki wysokiej elastyczności i sprężystości stanowi on również idealne rozwiązanie dla par oraz seniorów.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Materac wykorzystuje kombinację trzech wyjątkowych pianek dla zapewnienia najwyższej jakości komfortu. Pianka termoelastyczna Sensipur® sprawia, że podłoże z łatwością dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego ciepła. Dodatkowo skutecznie redukuje punktowy nacisk (np. cięższych partii ciała) jednocześnie usprawniając krążenie krwi.

Innowacyjna pianka BULTEX® nie tylko dynamicznie wspiera ciało, precyzyjnie dopasowując się do całej sylwetki, ale również ułatwia obranie zdrowej pozycji snu i wpływa na prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Dzięki swojej otwartej strukturze przypominającej gąbkę morską skutecznie redukuje wszystkie punkty nacisku i eliminuje napięcia kostno-mięśniowe.
Pianka Dynamic wykazuje wysoką odporność na odkształcenia, byś niezmiennie cieszył się komfortem i pożądaną jakością snu przez kolejne lata.
 
Trwały, pikowany pokrowiec z pianką oraz srebrną nicią, która nadaje mu  właściwości bakteriobójcze i antystatyczne, dla zachowania jego walorów higienicznych.

Wysokość materaca: ok. 26 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Wkład: pianka Bultex, pianka Dynamic, pianka Sensipur

Pokrowiec:  pikowany pokrowiec z pianką, natomiast srebrna nić, która posiada właściwości bakteriobójcze i antystatyczne, rozpinany na zamku, uchwyty 

Twardość materaca:

gwarancja na wkład materaca 10 lat

pokrowiec pralny w 60 stC

materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości

materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

dobra wentylacja włókninie klimatyzującej w pokrowcu

pianka termoelastyczna Sensipur

materac pakowany próżniowo i rolowany

wszyte uchwyty ułatwiające podnoszenie i obracanie materaca

pianka powstała z połączenia siatki i żelu,zapewnia nowy poziom komfortu snu

Produkty powiązane