Nowy Premier 15 Zobacz większe

Premier 19

1 100 zł

Dużo
Dużo (10)

Produkt dostępny Wysyłka ok 14 dni roboczych.

Premier 19

Premier to materac wykorzystujący w swojej budowie komfortowe  pianki Nightfly i Eliocell. Dzięki temu materac ten jest wysoce sprężysty, bardzo elastyczny i przede wszystkim naturalnie antybakteryjny.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Materac Premier to materac wytwarzany z myślą o naszych dzieciach, młodzieży. Zapewnia on stabilne, twarde podparcie tak bardzo ważne w okresie wzrostu, tworzenia się prawidłowego układu kostnego. Jednocześnie, komfortowa piana NIGHTFLY, zapewnia redukcję nacisków na układ krwionośny, zapewniając odpowiednie ukrwienie mięśni i dotlenienie mózgu. Materac wytwarzany jest w dwóch wersjach: H2 – przeznaczony dla osób o wadze do 110 kg, a więc bardzo dobre rozwiązanie dla dzieci, młodzieży, H3 – przeznaczony dla osób o wadze do 140 kg, który swobodnie można stosować nawet dla osób dorosłych, o większej masie ciała. Dzięki zastosowanym pianom ELIOCELL, materac zapewnia też odpowiednią wentylację, pozwalającą na utrzymywanie suchego mikroklimatu, odpowiedniego dla skóry człowieka, zapobiegającego jednocześnie rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów.

Wysokość materaca: ok. 19 cm 

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Wkładobustronnie komfortowa pianka NIGHTFLY - 2 cm, piana ELICOELL gęstość 35 kg/m³

Pokrowiec:

Algua to wysokiej klasy tkanina materacowa wzbogacona specjalnymi mikrokapsułkami zawierającymi ekstrakt z alg morskich Spirulina. Mikrokapsułki działają kojąco na skórę człowieka. Pokrowiec można prać i wirować w temperaturze 60 st. C, 

Twardość materaca:

gwarancja na materac 3 lata

pokrowiec pralny w 60 stC

materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

dobra wentylacja materaca dzięki wszystym w pokrowiec taśmom 3D

pianka wysokoelastyczna zapewnia właściwe ułożenie ciała i szybką regenerację sił

materac pakowany próżniowo i rolowany

Produkty powiązane