Obniżka! Oxygen Motion Zobacz większe

Oxygen Motion

1 572 zł

-20%

1 965 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 1866.75 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)

Produkt dostępny Wysyłka ok 21 dni roboczych.

Oxygen Motion

Materac Materasso Oxygen Motion to połączenie trzech innowacyjnych pianek - Oxygen, Nightfly oraz Lavender - zapewnia niezwykłą elastyczność oraz doskonałe podparcie całego ciała bez wywierania zbędnych nacisków.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Do każdego materaca prezenty GRATIS !

Przy zakupie materaca ochraniacz na materac Matex Gratis

Materac Materasso Oxygen Motion zapewnia wyjątkowe dopasowanie do kształtu ciała dzięki połączeniu innowacyjnych pianek. Pianka oxygen to nowoczesna zimna pianka, o wysokiej przewiewności, sprężystości i elastyczności. Dzięki strukturze otwartych mikrokomórek, materac charakteryzuje się sprężystością przypomninąjącą sprężyny multipocket, oraz elastycznością porównywalną z materacami termoelastycznymi.  Nightfly to włoska pianka o wysokich parametrach technicznych i użytkowych, produkowana na bazie wody. Zapewnia większa elastyczność punktową, zapewniając optymalne podparcie. Lavender to piana o zwiększonej wytrzymałości na odkształcenia. Wykorzystany naturalny olejek lawendowy zapewnia całkowicie bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu, a aromat lawendy działa kojąco na układ nerwowy.

Wysokość materaca: ok. 22 cm 

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Wkład: wysokoelastyczna pianka Oxygen 4cm, wysokoelastyczna pianka Nightfly, pianka Lavender 11cm

Pokrowiec: Aloe vera 3d - to pokrowiec dodatkowo pikowany 2cm pianką termoelastyczna Visco. Aloe Vera jest taką tkaniną, która dzięki zawartym enzymom, substancjom mineralnym oraz aminokwasom pozwala naszej skórze szybciej regenerować się, a nawet goić drobnym ranom i ubytkom naskórka. Tkanina ta jest bardzo łatwa w praniu (w temperaturze do 40 st. C), które ułatwia też możliwość podzielenia na dwie połowy przy pomocy zamka błyskawicznego.

Twardość materaca:

gwarancja na materac 10 lat

pokrowiec pralny w 40 stC

materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

pianki wysokoelastyczne

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

dobra wentylacja materaca

materac pakowany próżniowo i rolowany

Produkty powiązane