Arena

1 400 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)

Produkt dostępny. Wysyłka 8 - 14 dni roboczych

Arena

Arena to wysoki, występujący w opcji rolowanej materac sprężynowy o wysokim stopniu twardości. Jego podłoże jest sprężyste i twarde, dzięki czemu doskonale sprawdza się w przypadku zróżnicowanej wagi ciała użytkowników materaca.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Wkład ze sprężyn kieszeniowych sprawia, że materac precyzyjnie, punktowo dopasowuje się do wszystkich partii ciała. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnym mini-pokrowcu, aby zapewnić jego cichą pracę, np. podczas zmiany pozycji w czasie snu. Takie rozwiązanie wydłuża maksymalnie żywotność materaca.

Odporna na wgniecenia i odkształcenia pianka Dynamic zachowuje swoją jakość przez wiele lat, by mimo upływu czasu utrzymywać niezmiennie najwyższy poziom komfortu.
Wkład materaca posiadający 7 stref twardości sprawia, że podłoże współgra z ciałem zapewniając jego poprawne anatomicznie ułożenie niezależnie od obranej pozycji. Wypoczynek na takim materacu owocuje odciążeniem każdej partii ciała, usprawnieniem krążenia krwi oraz rozluźnieniem mięśni szyjnych, ponieważ wszystkie punkty ciężkości zostają odpowiednio zrównoważone.

Pokrowiec wykonany jest z trwałej, przyjemnej w dotyku pikowanej dzianiny. Srebrna nić wpleciona w pokrowiec wykazuje właściwości antystatyczne i antybakteryjne.

Wysokość materaca: ok. 26 cm

Dostępne rozmiary 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Wkład: 7 strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Dynamic

Pokrowiec:  pikowany pokrowiec z pianką, natomiast srebrna nić, która posiada właściwości bakteriobójcze i antystatyczne, rozpinany na zamku, uchwyty 

Twardość materaca:

gwarancja na wkład materaca 10 lat

pokrowiec pralny w 60 stC

materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości

materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

sprężyny kieszeniowe

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

dobra wentylacja włókninie klimatyzującej i siatce oddychającej w pokrowcu

pianka powstała z połączenia pianki i żelu, zapewnia nowy poziom komfortu snu

materac pakowany próżniowo i rolowany

wszyte uchwyty ułatwiające podnoszenie i obracanie materaca

Produkty powiązane