Smart Twist

750 zł

Mało
Mało (3)

Produkt dostępny. Wysyłka 24 h

Smart Twist

Wybór idealnego materaca dla młodego organizmu jest oczywisty: Smart Twist! W jego przypadku nie ma miejsca na wątpliwości: materac twardy? A może jednak miękki? Zróżnicowana twardość każdej ze stron sprawia, że zawsze będziesz spać wygodnie - nawet wtedy, gdy zmienisz zdanie - wystarczy, że obrócisz swój materac na drugą stronę!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Materac dla młodzieży Smart Twist wykonany jest z dwóch warstw wysokiej jakości pianek poliuretanowych - każda ze stron materaca posiada inną twardość. Twardsza strona (H3) zbudowana jest z pianki poliuretanowej o dużej gęstości. Warstwa ta posiada kanaliki wentylujące, które wspomagają wymianę powietrza, utrzymując wysokie walory higieniczne podłoża.

Drugą stronę materaca (średnio-twarda, H2) stanowi warstwa pianki poliuretanowej o mniejszej gęstości. Leżąc na tej stronie odczujesz nieco większy stopień miękkości, efekt łagodniejszego profilowania się podłoża do ciała. Każda ze stron z wyjątkową precyzją minimalizuje punkty nacisku. 

Możesz wypróbować w sklepie:
Września; Kościuszki 14a
Pobiedziska; Miła 15

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zupełnie inną wagę i wzrost będzie miał nastolatek w momencie zakupu materaca, a inną kilka lat później. Dlatego dwie warstwy pianek wykazują dużą odporność na wgniecenia i odkształcenia, zachowując swój pierwotny kształt przez wiele lat, by gwarantować niezmiennie najwyższy poziom komfortu!

7 stref twardości sprawia, że materac doskonale współpracuje z cięższymi (np. biodrową), jak i lżejszymi (np. w części kolanowej) partiami ciała. Efekt? Zaskakujące odciążenie wszystkich napięć kostno-mięśniowych!

Materac Smart Twist posiada miękki, trwały, pikowany pokrowiec z poliestrową włókniną klimatyzującą podwyższającą jego komfort i usprawniającą wentylację wkładu.

Idealnym rozwiązaniem jest pokrowiec z zamkiem błyskawicznym, umożliwiającym jego rozpięcie na dwie części, by każdą z nich zdjąć i wyprać osobno. W końcu higieniczne, świeże podłoże z jeszcze większą skutecznością wspiera zdrowy, efektywny wypoczynek!

Pokrowiec materaca
Rodzaj pokrowca: pikowany
Typ: dzianina 100% PES
Rozpinany zamek: tak

Wysokość materaca: ok. 16 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90/180; 80, 90/190; 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200/ 200 cm

Wkład:  dwie warstwy wysokiej jakości pianki poliuretanowej o zróżnicowanym stopniu twardości

Twardość materaca:

gwarancja na wkład materaca 5 lat

pokrowiec pralny w 60 stC

materac o 7 zróżnicowanych strefach twardości

materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

dobra wentylacja włókninie klimatyzującej w pokrowcu

materac pakowany próżniowo i rolowany

wszyte uchwyty ułatwiające podnoszenie i obracanie materaca

wysokoelastyczna pianka, zapewnia właściwe ułożenie kręgosłupa oraz skuteczną regeneracje sił

materac o zróżnicowanej twardości z każdej ze stron

Produkty powiązane