Air Fresh Relax

500 zł

Bardzo dużo
Bardzo dużo (17)

Produkt dostępny. Wysyłka 14 dni robocze

Air Fresh Relax

airfresh

Alternatywą dla zwykłych poduch wypełnionych pierzem są poduszki piankowe. Zapewniają ciału odpowiednie podparcie, co daje możliwość spokojnego snu. Nie wywołują dyskomfortu, dzięki nim można rozpocząć nowy dzień, będąc pełnym siły i energii.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Poduszka piankowa, opracowana przez producenta materacy MollyFlex, o klasycznym kształcie wykonana z pianki Visco-Elastic Foam CASANOVA o gęstości 55 kg/m³. Dzięki perforowaniu pianki poduszka AIR FRESH RELAX jest bardziej przewiewna i posiada większą elastyczność. Cechą wyjątkową produktu jest powłoka żelu na powierzchni pianki, która odpowiada za termoregulację, dzięki temu rozwiązaniu poduszka utrzymuje stałą temperaturę podczas snu oraz ogranicza potliwość, zapewniając dodatkowy komfort termiczny. Klasyczny kształt i optymalna wysokość poduszki pozwala na szybką adaptację i wygodny sen niezależnie od pozycji w jakiej śpimy. Jako produkt medyczny posiada właściwości antyodleżynowe i antyalergiczne.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Wymiary: 42x72x14 cm

Gwarancja: 5 lat

WkładPianka Visco-Elastic Foam CASANOVA, gęstość 55 kg/m³.

Pokrowiec: Pokrowiec poduszki wykonano z chłodnego, satynowego materiału COOLER, który wspomaga termoregulację. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temp. 60°C.

gwarancja na wkład 5 lat

pokrowiec pralny w 60 stC

pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

pianka termoelastyczna z pamięcią kształtu

wyrób posiadający status wyrobu medycznego

Produkty powiązane