Air Fresh Cervical

500 zł

Dużo
Dużo (11)

Produkt dostępny. Wysyłka 14 dni robocze

Air Fresh Cervical

Alternatywą dla zwykłych poduch wypełnionych pierzem są poduszki piankowe. Zapewniają ciału odpowiednie podparcie, co daje możliwość spokojnego snu. Nie wywołują dyskomfortu, dzięki nim można rozpocząć nowy dzień, będąc pełnym siły i energii.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Poduszka piankowa, opracowana przez producenta materacy o klasycznym kształcie wykonana z pianki Visco-Elastic Foam CASANOVA o gęstości 55 kg/m³. Dzięki perforowaniu pianki poduszka AIR FRESH CERVICAL jest bardziej przewiewna i bardziej elastyczna. Cechą wyjątkową produktu jest powłoka żelu na powierzchni pianki, która odpowiada za termoregulację, dzięki temu rozwiązaniu poduszka utrzymuje stałą temperaturę podczas snu oraz ogranicza potliwość, zapewniając dodatkowy komfort termiczny. Model ten ma obniżoną środkową część wyprofilowaną pod głowę, natomiast dwa wałki o różnych wysokościach mają zapewnić stabilne wsparcie odcinka szyjnego. Wybór wysokości wałka jest uzależniony od budowy ciała, pozycji w jakiej śpimy i twardości materaca. Jako produkt medyczny posiada właściwości antyodleżynowe i ortopedyczne.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Wymiary: 40x70x9/12 cm

Gwarancja: 5 lat

WkładPianka Visco-Elastic Foam CASANOVA, gęstość 55 kg/m³.

Pokrowiec: Pokrowiec poduszki wykonano z chłodnego, satynowego materiału COOLER, który wspomaga termoregulację. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temp. 60°C.

gwarancja na wkład 5 lat

pokrowiec pralny w 60 stC

pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

pianka termoelastyczna z pamięcią kształtu

wyrób posiadający status wyrobu medycznego

Produkty powiązane