Kołdra Syntetyczna Essmeeda DUO

359 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na wysyłę ok 2 dni robocze.

Kołdra Syntetyczna Essmeeda DUO

Kołdry i poduszki z wypełnieniem syntetycznym są najlepszą alternatywą dla osób skłonnych do alergii. Nie zawierają naturalnego puchu ani pierza, a co za tym idzie nie ma w nich alergenów. Dodatkowo wyroby syntetyczne przeznaczone są do prania w wysokich temperaturach oraz do mechanicznego suszenia, co pozwala na łatwe utrzymywanie kołder w czystości.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Kołdra syntetyczna, antyalergiczna pokryta tkaniną typu mikrofaza, która składa się  z mikrowłókien o wysokiej  wytrzymałości, trwałości i odporności na spieranie nawet przy wielokrotnym praniu. Tkanina niezwykle miękka  i przyjemna w dotyku, oddychająca – paroprzepuszczalna.  Dzięki swojej strukturze stanowi barierę dla roztoczy, kurzu, bakterii i grzybów. Użyta do produkcji wyrobów  pościelowych nie powoduje alergii i podrażnień skóry. Zastosowane włókno kanalikowe jako wypełnienie charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwości termoizolacyjnych. Dzięki pokryciu włókien cieniutką warstwą silikonu, stają się one bardziej miękkie, co sprawia, że kołdra lepiej otula ciało. Kołdra DUO składa się z dwóch oddzielnych kołder  - grubszej i cieńszej, połączonych ze sobą odpinanymi napami. Zapewnia to możliwość użytkowania kołder łącznie lub osobno w zależności od wymaganej temperatury pod kołdrą podczas snu. Dzięki połączeniu dwóch kołder powstaje dodatkowa warstwa termoizolacyjna - cieplna przestrzeń, która umożliwia zaliczenie kołdry DUO do wyrobów bardzo ciepłych.

Tkanina: typu mikrofaza z lamówką w kolorze tkaniny, dzięki swojej strukturze stanowi barierę dla roztoczy i kurzu. Tkanina paroprzepuszczalna. 100% Poliester

Wypełnienie: włókno HCS silikonowane o dużej sprężystości i wytrzymałości P98

Konstrukcja: Kołdra przepikowana w kratę, wsad rozmieszczony równomiernie na całej powierzchni

Dostępne kolory:

krem.jpg
Biały

Dostępne rozmiary:

155x200 - 0,60 + 0,90 kg włókno HCS silikonowane

200x220 - 0,80 + 1,20 kg włókno HCS silikonowane

Sposób użytkowania:

nie prasować
prac do 95.jpg prać w temp do 95oC
nie chlorować
chemicznie.jpg nie czyścić chemicznie

suszyć w suszarce bębnowej

Produkty powiązane