Poduszka Syntetyczna Essmeeda

40 zł

Dużo
Dużo (8)

Produkt dostępny od ręki!

Poduszka Syntetyczna Essmeeda

Kołdry i poduszki z wypełnieniem syntetycznym są najlepszą alternatywą dla osób skłonnych do alergii. Nie zawierają naturalnego puchu ani pierza, a co za tym idzie nie ma w nich alergenów. Dodatkowo wyroby syntetyczne przeznaczone są do prania w wysokich temperaturach oraz do mechanicznego suszenia, co pozwala na łatwe utrzymywanie kołder w czystości.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Poduszka syntetyczna, antyalergiczna pokryta tkaniną typu mikrofaza, która składa się  mikrowłókien o wysokiej  wytrzymałości, trwałości i odporności na spieranie nawet przy wielokrotnym praniu. Tkanina niezwykle miękka  i przyjemna w dotyku, oddychająca – paroprzepuszczalna.  Dzięki swojej strukturze stanowi barierę dla roztoczy, kurzu, bakterii i grzybów. Użyta do produkcji wyrobów  pościelowych nie powoduje alergii i podrażnień skóry.
Poduszka jednokomorowa wypełniona włóknem kulkowym silikonowanym, którego właściwości pozwalają z łatwością utrzymać wysoką sprężystość wyrobu. Przy produkcji silikowanego włókna kulkowego zastosowano technologię rozwarstwienia oraz skręcania włókien. Włókna kulkowe nadają wyjątkową lekkość i puszystość, a naniesienie preparacji silikonowej wzmacnia sprężystość . Do produkcji poduszek wykorzystuje się włókninę termozgrzewalną, przepikowaną razem z tkaniną, która ma na celu zabezpieczanie przed rozwarstwianiem się wsadu .Dzięki temu,  poduszka długo zachowuje oryginalny kształt i formę.  

Tkanina: typu mikrofaza z lamówką w kolorze tkaniny, dzięki swojej strukturze stanowi barierę dla roztoczy i kurzu. Tkanina paroprzepuszczalna. 100% Poliester

Wypełnienie: włókno HCS silikonowane o dużej sprężystości i wytrzymałości

Konstrukcja: poduszka jednokomorowa, gładka

Dostępne kolory:

krem.jpg
Biały

Dostępne rozmiary:

40x40 - 0,22 kg kulkowe włókno HCS silikonowane
50x70 - 0,55 kg kulkowe włókno HCS silikonowane
70x80 - 0,80 kg kulkowe włókno HCS silikonowane

Sposób użytkowania:

nie prasować
prac do 95.jpg prać w temp do 95oC
nie chlorować
chemicznie.jpg nie czyścić chemicznie

suszyć w suszarce bębnowej