Poduszka Fillwell

55 zł

Dużo
Dużo (9)

Produkt dostępny od ręki!

Poduszka Fillwell

Kołdry i poduszki z wypełnieniem syntetycznym są najlepszą alternatywą dla osób skłonnych do alergii. Produkty FILLWELL wykonane są z bawełny BCI - z równoważonych upraw. Wypełnienie  włóknem Trevira Fill, zapewni trwałość produktu - nie tworzą się zbite kulki.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Do produkcji kolekcji FILLWELL wykorzystano bawełnę BCI - to lepsza  bawełna ze równoważonych upraw. Miękka i przyjemna tkanina która sprawi że od razu poczujemy, że jest to produkt luxusowy. Kupując ten produkt mamy wpływ na środowisko.

Wypełnienie to najwyższej jakości włókno Trevira Fill, które zastosowano w kołdrach i poduszkach. Struktura wielu milionów komórek powietrznych izoluje ciepło, odprowadza wilgoć, zapewnia przyjemne samopoczucie. Włókno opatrzone tym znakiem jest wewnątrz puste dzięki czemu wyrób jest lekki i zapewnia idealną cyrkulację .Zastosowane  w wyrobach pościelowych sprawiają, że mamy do czynienia z produktem puszystym, doskonale układającym się i zapewniającym komfort cieplny.

Produkty z kolekcji FILLWELL są szyte nie pikowane, są identyczne jak wyrób naturalny. Wykończone piękną naturalną bizą która podkreśla wyjątkowość tej kolekcji.

Pościel to rodzaj tekstyliów na które ciało ludzkie reaguje w sposób wrażliwy dlatego stworzyliśmy dla Państwa kolekcję FILLWELL

Tkanina: Bawełna BCI - 50% bawełna, 50% poliester

Wypełnienie: włókno Trevira Fill

Konstrukcja: Kołdra przeszyta w kratkę, wsad rozmieszczony równomiernie na całej powierzchni

Dostępne kolory: biały

Dostępne rozmiary:

40 x 40- 0,3 kg włókno Trevira Fill

50 x 70 - 0,8 kg włókno Trevira Fill

70 x 80 - 1,2 kg włókno Trevira Fill

Sposób użytkowania:

 nie prasować
prac do 95.jpg prać w temp do 60oC
 nie chlorować
chemicznie.jpg nie czyścić chemicznie

 suszyć w suszarce bębnowej
Bawełna BCI -  ze zrównoważonych upraw
Certyfikat jakości włókna terriva fill
Certyfikat Oeko Tex gwarantuje wolność produktu od substancji szkodliwych 

Produkty powiązane