Łóżko sosnowe Jan Tartak

2 150 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę ok 30 dni roboczych.

Łóżko sosnowe Jan Tartak

Sosnowe łóżko z litego drewna Polskiego producenta mebli Tartak Meble.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Łóżko Jan to mocne i sprawdzone rozwiązanie w pokojach dziecięcych. Przy produkcji Jana nie wykorzystano MDF. Całość konstrukcji wykonano z drewna sosny. Selekcjonowane prawdziwe drewno to gwarancja odpowiedniej wytrzymałości oraz stabilności. Podczas tworzenia tego modelu wzięliśmy  pod uwagę długoletnie doświadczenia związane z obróbką drewna i dostosowywaniem materiału do konkretnych potrzeb danego użytkownika. Grubość nóg łóżka to prawie kwadraty o boku 7,8 cm -zapewniają mocne wsparcie całości. Boki to 2cm żywej sosny. Każdy kawałek drewna w tym łóżku został pocięty i wysuszony na terenie Tartak Meble co pozwoliło nam zachować szczególną kontrolę nad całością procesu.

Bezpieczeństwo użytkowania stanowiło absolutny priorytet. Doskonale zdajemy sobie sprawę z pomysłowości dzieci i ich niespożytych pokładów energii. Górne łóżko zostało wyposażone w bardzo wysoką barierkę zabezpieczającą przed wypadnięciem. Nasze rozwiązanie ma 46cm wysokości od stelaża co po umieszczeniu materaca wciąż zostawia odpowiedni margines bezpieczeństwa nawet dla szczególnych „wiercipięt”. Łóżko piętrowe Jan to bezpieczne rozwiązanie jakie wybrały tysiące klientów w Polsce i za granicą.

Łóżko piętrowe Jan to naturalna sosna, konstrukcja została pokryta bezbarwnym lakierem zabezpieczającym (oprócz stelaży płaskich dodawanych do zestawu) , który jest nietoksyczny i certyfikowany. Jego właściwości opóźniają działanie promieniowania UV. Mówimy o tym wprost: „opóźniają” ponieważ cechą charakterystyczną sosny jest ciemnienie pod wpływem światła słonecznego. Łóżko początkowo jest bardzo jasne, z czasem zacznie przechodzić w kolory delikatnej pomarańczy, miodu oraz kawy z mlekiem. To cykl życia drewna, który jest częścią posiadania łóżka stworzonego z naturalnego surowca dobrze służącego na terenie kraju od tysięcy lat.

Drabinka została stworzona z myślą o funkcjonalności, można ją zamontować z lewej lub prawej strony. Dzięki takiemu rozwiązaniu w przypadku przemeblowania zawsze możemy bez większych przeszkód dokonać zmian w konstrukcji. Dodatkowo wychodząc na przeciw najczęściej zgłaszanym uwagom naszych klientów zastosowaliśmy rozwiązanie hybrydowe, tzn. łóżko można podzielić na dwa osobne.

Łóżko piętrowe Jan to unikalna konstrukcja, która pozwala zaoszczędzić dużo miejsca w pokoju dziecięcym.

Cena bez materacy.

Wymiary:

wysokość wezgłowia: 173 cm

przestrzeń pod bokiem łóżka: 17,5 cm

szerokość całkowita: 99,8 cm

długość całkowita: 209,8 cm

dostępne rozmiary: 90 x 200cm

przestrzeń pomiędzy łóżkami: 90 cm

Produkty powiązane