Carpathia

189 zł

Dużo
Dużo (10)

Produkt dostępny. Wysyłka 24 h

Carpathia

Antyalergiczny, zdrowy materac piankowy dla niemowląt i dzieci. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Materacyk Carpathia jest dwustronny i posiada rozdzielczy zamek 360° – możliwość użytkowania jednej strony podczas prania drugiej. Wykonany z wysokiej jakości pianki.

Status wyrobu medycznego, certyfikat najwyższej klasy bezpieczeństwa Oeko Tex, certyfikowany klej nie rozpuszczalnikowy, przeznaczony do kontaktu z dziećmi, wentylacja, materac dwustronny. Brzmi fajnie? To dopiero początek opisu materacyka Carpathia od Babymatex.

Pokrowiec materaca Carpathia można podzielić na dwie części ze względu na zamek, który jest rozdzielczy, dzięki czemu jedna cześć pokrowca może być użytkowana podczas gdy druga trafia do prania.Nasz pokrowiec z jednej strony jest trójwarstwowy, puszysty, wykonany z pikowanej dzianiny żakardowej z logo BabyMatex® oraz dzianiny frotte o właściwościach chłonnych.
Materac po stronie dla niemowląt posiada wertykalne kanaliki wentylacyjne oraz modulacje o zwiększonej gęstości i funkcją masażu. Boczne belki stabilizujące o zwiększonej twardości – niwelują ryzyko skręcenia kostki dziecka co jest dużym atutem. Dodatkowo materac klejony jest certyfikowanym klejem nierozpuszczalnikowym oraz posiada status wyrobu medycznego, a także certyfikat najwyższej klasy bezpieczeństwa.

Wysokość materaca:  ok. 10 cm

Dostępne rozmiary: 60/120cm; 70/140cm

Wkład: Płyta profilowana z pianki poliuretnowej o dwóch stronach twardości

Gwarancja: 2 lata gwarancji

Pokrowce:

Dwustronny, rozpinany, 33% bawełna, 33% PES, 34% PA

Wyrób medyczny kl. I jest zgodny z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. Procedurę oceny zgodności przeprowadzono na podstawie opracowania dokumentacji technicznej wg załącznika II i III ww. rozporządzenia. Wyrób jest zgodny z normami: PN-EN ISO 14971, PN-EN 1041+A1, PN-EN ISO 15523-1.

Twardość materaca:

pokrowiec pralny w 60 stC

produkt bezpieczny dla dzieci

materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych, niezawierający surowców alergogennych

rozpinany pokrowiec umożliwiający zdejmowanie

dobra wentylacja materaca

materac posiada status wyrobu medycznego I klasy

Produkty powiązane