Kołdra Puchowa Royal Lux

959 zł

Dużo
Dużo (10)

Produkt dostępny. Wysyłka 2 dni robocze

Kołdra Puchowa Royal Lux

Luksusowa kołdra Millow. Wypełniona białym puchem gęsim.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Kolekcja Royal Lux to kołdry z najwyższej jakości wypełnieniem puchem gęsim.  Dzięki największej zawartości puchu kołdry z tej kolekcji dają najwięcej ciepła, będąc przy tym niezwykle lekkie. Wybierz tą kolekcję, jeśli szukasz niezwykle puszystej kołdry, która wprowadzi przytulny nastrój do Twojej sypialni.

Kołdra całoroczna została zaprojektowana tak, aby zapewniać komfortową temperaturę snu zarówno zimą, jak i latem. Jest lekka i miękka w dotyku, puch i pierze doskonale izolują ciepło, a bawełniany materiał zewnętrzny zapewnia cyrkulację powietrza zapobiegając przegrzewaniu.

Dzięki zastosowaniu wyjątkowych technologii szycia wypełnienie rozprowadzane jest równomiernie w całej kołdrze, co pozwala na osiągnięcie idealnej temperatury podczas snu i zapobiega powstawaniu zimnych stref. Nasz materiał zewnętrzny zapobiega przedostawaniu się piór na powierzchnię, jest niesamowicie miękki w dotyku i lekki. Ozdobne wykończenie złotą lamówką dodaje charakteru i elegancji.

Opakowanie: Każda kołdra zapakowana w elegancki dzianinowy pokrowiec na zamku.

Tkanina: Inlet sanforyzowany 100% bawełna, wykończony złotą lamówką, gramatura 140 g/m2

Wypełnienie: Puch biały jakość ekstra. Jest to najlepszy puch gęsi, charakteryzujący się wysoką sprężystością i miękkością, dający najbardziej optymalną izolację cieplną. Ten rodzaj puchu pozyskiwany jest z miejsc na korpusie ptaków wymagających szczególnej ochrony przed zimnem. Z tego względu produkty wypełnione czystym puchem są bardzo lekkie oraz już niewielka ilość surowca sprawia, że kołdra jest bardzo ciepła. Dodatkowym atutem produktów z puchem jest ich plastyczność i dzięki temu z wielką łatwością można je złożyć do niewielkich rozmiarów i swobodnie przechowywać.

Konstrukcja:  kołdra przeszywana w kratę co zapewnia równomierny rozkład puch w każdej komorze

Dostępne kolory:

kremowy ecru

Dostępne rozmiary:

220x200 - 1,25 kg biały puch gęsi 85%

160x200 - 1,0 kg biały puch gęsi 85%

140x200 - 0,8 kg biały puch gęsi 85% 

Sposób użytkowania:

  • Zawsze stosuj poszewkę w celu uniknięcia zabrudzeń.
  • Ewentualne plamy usuwaj miękką gąbką nasączoną wodą z mydłem.
  • Pamiętaj, aby wietrzyć kołdrę regularnie na świeżym powietrzu, nie wystawiaj jej jednak na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
  • Polecamy pranie kołdry jedynie w wyspecjalizowanych zakładach.
prać do 40oC
nie chlorować
suszyć w suszarce bębnowej

nie prać chemicznie

Produkty powiązane